Ledlenser H4R Akkumulátoros Fejlámpa (250lm/teszt)
| Cikkszám: | LL00005-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 22.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Technikai adatok:
-
Jellemzők
-
IP védettség: IP57
-
Fej átmérő: 70 mm
-
Lámpa súlya elem/akku nélkül: 69 g
-
Lámpa súlya elemmel/akkuval: 95 g
-
Fej dőlésszöge: 45 °
-
Ütésállóság: 1 m
-
-
Fénykibocsátás
-
Min. fénytávolság: 10 m
-
Max. fényáram: 250 lm
-
Színhőmérséklet -tól: 6000 K
-
Színhőmérséklet -ig: 7500 K
-
CRI index: 70
-
Min. fényáram: 20 lm
-
Max. fénytávolság: 35 m
-
Led típusa: Power
-
-
Szín: Fekete
-
Üzemeltetés
-
Töltési idő: 240 min
-
Max. világítási idő: 40 h
-
Min. világítási idő: 3 h
-
-
Energiaellátás
-
Akku feszültsége: 3,7 V
-
Akku kapacitás: 1400 mAh
-
Áramforrás: 1×3,7V-os Li-ion
-
Áramforrás fajtája: Li-Polymer
-
Áramforrás száma: 1 db
-
Tölthető-e: Igen
-
-
Méretek csomagolással
-
Szélesség: 100 mm
-
Magasság: 80 mm
-
Mélység: 80 mm
-
Súly: 0,188 kg
-
Vélemények
Paraméterek
| IP védettség | IP57 |
| Fej átmérő | 70 mm |
| Lámpa súlya elem/akku nélkül | 69 g |
| Lámpa súlya elemmel/akkuval | 95 g |
| Fej dőlésszöge | 45 ° |
| Ütésállóság | 1 m |
| Min. fénytávolság | 10 m |
| Max. fényáram | 250 lm |
| Színhőmérséklet -tól | 6000 K |
| Színhőmérséklet -ig | 7500 K |
| CRI index | 70 |
| Min. fényáram | 20 lm |
| Max. fénytávolság | 35 m |
| Led típusa | Power |
| Szín | Fekete |
| Üzemeltetés | |
| Töltési idő | 240 min |
| Max. világítási idő | 40 h |
| Min. világítási idő | 3 h |
| Akku feszültsége | 3,7 V |
| Akku kapacitás | 1400 mAh |
| Áramforrás | 1×3,7V-os Li-ion |
| Áramforrás fajtája | Li-Polymer |
| Áramforrás száma | 1 db |
| Tölthető-e | Igen |
| Szélesség | 100 mm (csomag) |
| Magasság | 80 mm (csomag) |
| Mélység | 80 mm (csomag) |
| Súly | 0,188 kg (csomag) |