Ledlenser Hosszabbítókábel C típus H19R, H15R,H7R (120cm)
| Cikkszám: | LL00088-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 5.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a 120 cm hosszúságú hosszabbító kábel a lámpa feje és az akkumulátor doboz közé dugható, így a fényszóró akkumulátora elhelyezhető a hátizsákban, ami nagyon hasznos hosszan tartó, megerőltető tevékenység esetén vagy nagy hidegben.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Lámpa kompatibilitás | H19R Core |
| H19R Signature | |
| H15R Core | |
| H15R Work | |
| H7R Signature | |
| H7R Work | |
| Nettó tömeg | 42 g |
| Magasság | 10 mm |
| Hosszúság | 1257 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Mélység | 55 mm |
| Súly | 0,04 kg |