Ledlenser K1 Fekete Kulcstartó Lámpa (17lm)
| Cikkszám: | LL00051-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 3.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Voltak idők, amikroa zseblámpák a LED LENSER K1 súlyának a többszörösét nyomták, fényhozamuk mégis csak töredékük volt. Ez a lámpa világos fényt ad és kis tömegű. Kényelmesen, egy kézzel be-ill. kikapcsolható és négy gombelem táplálja. A LED pedig egy életen át kitart.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Min. fényáram | 13 lm |
| Max. fénytávolság | 16 m |
| Min. világítási idő | 0,25 h |
| Áramforrás | AG3 |
| Áramforrás száma | 4 db |
| Súly | 0,049 kg |