Ledlenser K2 Fekete Kulcstartó Lámpa (20lm)
| Cikkszám: | LL00052-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 3.689,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A LED LENSER K2 a K1 lámpa nagytestvére. A kis csöppség csábító fényerővel és lenyűgöző eleganciával rendelkezik. Hossza éppen csak néhány centi és eme praktikus kulcstartólámpa 25 lumen fényáramot ad. Igényes, repülőgépeknél használt aluminium háza tetszetős mélygravírozással ellátott-formatervezése meggyőző.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Min. fényáram | 20 lm |
| Max. fénytávolság | 20 m |
| Min. világítási idő | 4 h |
| Áramforrás | AG13 |
| Áramforrás száma | 4 db |
| Súly | 0,036 kg |