Ledlenser Li-ion Akkumulátor Töltő Állomás + 14500 Akku
| Cikkszám: | LL00084-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 9.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Szélesség: 132 mm
Magasság: 27 mm
Mélység: 70 mm
Súly: 0,027 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szélesség | 132 mm |
| Magasság | 27 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Súly | 0,027 kg |