Ledlenser Li-Ion Akkupakk H19R, H15R Core
| Cikkszám: | LL00078-00 |
| Raktárkészlet: | 4 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 21.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a rendkívül nagy teljesítményű, 3,7 V-os és 35,52 Wh-s li-ion akkumulátor 330 perc alatt teljesen feltöltődik. Tökéletesen alkalmas pótakkumulátornak, pl. vészhelyzetekre vagy hosszan tartó tevékenységekhez távirányítás területeken.
Akku kapacitás: 4800mAh
Lámpa kompatibilitás:
- H19R Core
- H19R Signature
- H15R Core
- H15R Work
Tulajdonságai:
- Tölthető: igen
- Nettó tömeg: 150g
- Magasság: 76mm
- Hosszúság: 45mm
- Szélesség: 22mm
- Akku feszültsége: 7,4V
- Áramforrás fajtája: Li-ion
- Töltési idő: 330min
- Cella méret: 21700
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Akku kapacitás | 4800mAh |
| Lámpa kompatibilitás | H19R Core |
| H19R Signature | |
| H15R Core | |
| H15R Work | |
| Tölthető | igen |
| Nettó tömeg | 150g |
| Magasság | 76mm |
| Hosszúság | 45mm |
| Szélesség | 22mm |
| Akku feszültsége | 7,4V |
| Áramforrás fajtája | Li-ion |
| Töltési idő | 330min |
| Cella méret | 21700 |
HASONLÓ TERMÉKEK
Ledlenser Fejlámpa HF4R Core 500lm/130m, Li-ion, Tölthető, Fekete - Core
-27%
Raktáron