Ledlenser MH3 outdoor LED fejlámpa 200lm 1xAA szürke
| Cikkszám: | LL00056-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 16.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az MH3 univerzális darab a Ledlenser fejlámpák között. A levehető lámpafejnek köszönhetően a fejlámpa pillanatok alatt zseblámpává alakítható. A fém csiptetővel pedig könnyen rögzíthető kabátra vagy övre. Rendkívül könnyű, a tömege csupán 92 gramm, a fényereje viszont eléri a 200 lument is. Sőt mi több, a fény hatótávolsága 130 méter, és 35 órán keresztül képes üzemelni. Az elemek alacsony töltöttségét jelző funkció figyelmeztet, amikor az elemek cserére szorulnak. A fejpánt levehető és mosható, ezért könnyű tisztán tartani.
- Jellemzők
- Fókuszálhatóság Igen
- IP védettség IP54
- Fej átmérő 34 mm
- Lámpa súlya elem/akku nélkül 70 g
- Lámpa súlya elemmel/akkuval 92 g
- Fej dőlésszöge 60 °
- Ütésállóság 2 m
- Fénykibocsátás
- Min. fénytávolság 40 m
- Max. fényáram 200 lm
- Színhőmérséklet -tól 6000 K
- Színhőmérséklet -ig 7500 K
- CRI index 70
- Min. fényáram 20 lm
- Max. fénytávolság 130 m
- Led típusa High Power LED
- Szín Szürke
- Üzemeltetés
- Max. világítási idő 35 h
- Min. világítási idő 4 h
- Energiaellátás
- Áramforrás AA
- Áramforrás fajtája Alkáli
- Áramfo rrás száma 1 db
- Méretek csomagolással
- Szélesség 100 mm
- Magasság 120 mm
- Mélység 65 mm
- Súly 0,189 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Fókuszálhatóság | Igen |
| IP védettség | IP54 |
| Fej átmérő | 34 mm |
| Lámpa súlya elem/akku nélkül | 70 g |
| Lámpa súlya elemmel/akkuval | 92 g |
| Fej dőlésszöge | 60 ° |
| Ütésállóság | 2 m |
| Min. fénytávolság | 40 m |
| Max. fényáram | 200 lm |
| Színhőmérséklet -tól | 6000 K |
| Színhőmérséklet -ig | 7500 K |
| CRI index | 70 |
| Min. fényáram | 20 lm |
| Max. fénytávolság | 130 m |
| Led típusa | High Power LED |
| Szín | Szürke |
| Max. világítási idő | 35 h |
| Min. világítási idő | 4 h |
| Áramforrás | AA |
| Áramforrás fajtája | Alkáli |
| Áramforrás száma | 1 db |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Mélység | 65 mm |
| Súly | 0,189 kg |
HASONLÓ TERMÉKEK
Ledlenser Fejlámpa HF4R Core 500lm/130m, Li-ion, Tölthető, Fekete - Core
-27%
Raktáron