Ledlenser MH4 Outdoor Zöld Led Fejlámpa (200lm/130m)
| Cikkszám: | LL00029-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 11.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A lámpa innovatív rögzítő rendszerének köszönhetően a lámpafej könnyen kiemelhető és visszatehető, a pen clip segítségével pedig övre vagy hátizsákra erősíthető. A Led Lenser MH4 fejlámpa különösen nagy fényerővel rendelkezik annak ellenére, hogy a tömege csupán 92 gramm. A lámpa egy kézzel fókuszálható, és két világítási üzemmóddal rendelkezik: power és low power.
Technikai adatok
-
Fénykibocsátás
- Min. fénytávolság: 40 m
- Max. fénytávolság: 130 m
- Max. fényáram :200 lm
- Színhőmérséklet -tól :6000 K
- Színhőmérséklet -ig :8000 K
- CRI index: 70
- Ajánlott felhasználási kör
- Horgászat
- Sportolás
- Vadászat
-
Jellemzők
-
Fókuszálhatóság: Igen
-
Led típusa: High Power LED
-
IP védettség: IP54
-
Fej átmérő: 34 mm
-
Lámpa súlya elem/akku nélkül: 70 g
-
Lámpa súlya elemmel/akkuval: 92 g
-
Fej dőlésszöge: 60 °
-
Ütésállóság: 02 m
-
-
Energiaellátás
- Áramforrás: AA
- Áramforrás száma: 1 db
- Áramforrás fajtája: Alkáli
-
Üzemeltetés
- Min. világítási idő: 4 h
- Max. világítási idő: 35 h
- Min. fényáram: 20 lm
Fizikai jellemzők
-
Szélesség: 100 mm
-
Magasság: 120 mm
-
Mélység: 65 mm
-
Súly: 0,19 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Min. fénytávolság | 40 m |
| Max. fénytávolság | 130 m |
| Max. fényáram | 200 lm |
| Színhőmérséklet -tól | 6000 K |
| Színhőmérséklet -ig | 8000 K |
| CRI index | 70 |
| Ajánlott felhasználási kör | Horgászat |
| Sportolás | |
| Vadászat | |
| Fókuszálhatóság | Igen |
| Led típusa | High Power LED |
| IP védettség | IP54 |
| Fej átmérő | 34 mm |
| Lámpa súlya elem/akku nélkül | 70 g |
| Lámpa súlya elemmel/akkuval | 92 g |
| Fej dőlésszöge | 60 ° |
| Ütésállóság | 02 m |
| Áramforrás | AA |
| Áramforrás száma | 1 db |
| Áramforrás fajtája | Alkáli |
| Min. világítási idő | 4 h |
| Max. világítási idő | 35 h |
| Min. fényáram | 20 lm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Mélység | 65 mm |
| Súly | 0,19 kg |