Ledlenser MH5 Outdoor Tölthető Zöld Led Fejlámpa (400lm/180m)
| Cikkszám: | LL00033-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 14.689,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az MH5 fejlámpának levehető a lámpafeje, és a fémcsiptető segítségével könnyen rögzíthető a ruházaton. A lámpafej a forgórészben rögzítve fokozatmentesen elfordítható és egyénileg állítható. A lítium-ion akkumulátornak köszönhető 400 lumen a fényárama. Ez biztosítja a 180 méteres hatótávolságát és a maximum 35 órás üzemidejét is. A kettős áramforrás technológiája lehetővé teszi, hogy működtethető legyen standard AA/ceruza akkumulátorral is. Az elemek alacsony töltöttségét jelző funkció figyelmeztet, mikor kell az elemeket kicserélni.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Fókuszálhatóság | Igen |
| IP védettség | IP54 |
| Fej átmérő | 31 mm |
| Lámpa súlya elem/akku nélkül | 72 g |
| Lámpa súlya elemmel/akkuval | 94 g |
| Fej dőlésszöge | 60 ° |
| Ütésállóság | 2 m |
| Min. fénytávolság | 40 m |
| Max. fényáram | 400 lm |
| Színhőmérséklet -tól | 6000 K |
| Színhőmérséklet -ig | 7500 K |
| CRI index | 70 |
| Min. fényáram | 20 lm |
| Max. fénytávolság | 180 m |
| Led típusa | High Power LED |
| Szín | Zöld |
| Max. világítási idő | 35 h |
| Min. világítási idő | 4 h |
| Akku feszültsége | 3,7 V |
| Akku kapacitás | 750 mAh |
| Áramforrás | 1x3,7V-os Li-ion |
| Áramforrás fajtája | Alkáli |
| Áramforrás száma | 1 db |
| Tölthető-e | Igen |