Ledlenser P3 Led Lámpa (25lm)
| Cikkszám: | LL00062-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 7.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Akkora, mint egy nagy toll, bár a hossza csak 93 mm, ezért kiválóan hordható zsebben. Az Advanced Focus System hatékony, személyre szabott világítást tesz lehetővé. A lámpa repülőgép alumíniumból készült, amelynek köszönhetően rendkívül könnyű. A zárósapkán lévő kapcsolóval lehet ki/bekapcsolni. Fröccsenő víz ellen védett.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Min. fényáram | 20 lm |
| Max. fénytávolság | 60 m |
| Min. világítási idő | 6 h |
| Áramforrás | AAA |
| Áramforrás száma | 1 db |
| Súly | 0,105 kg |