Ledlenser P4X LED prof essional lámpa 2xAAA elemmel 120lm
| Cikkszám: | LL00057-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 12.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az egyik legkönnyebb és méretéhez képest a legerősebb Ledlenser zseblámpa. Hossza mindössze 140 mm, a tömege csupán 55 g, a fényteljesítménye pedig akár 120 lm. Az alacsony energiafogyasztása kiemelkedő. Két fényfunkció (High Power & Low Power) állítható be rajta.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Tömeg | 0,152 Kg |
| Méretek | 140 × 58 × 58 Mm |
| Fókuszálhatóság | Van |
| Min. Fénytávolság | 20 M |
| Lámpa Hossza Fókusz Nélkül | 140mm |
| Lámpa Hossza | 145 Mm |
| Tölthető-e | Nincs |
| Áramforrás Száma | 2 db |
| Led Típusa | Power |
| Max. Fénytávolság | 80 M |
| Min. Világítási Idő | 4 H |
| Áramforrás Fajtája | Alkáli |
| Áramforrás | AAA |
| Max. Világítási Idő | 20 H |
| Max. Fényáram | 120 Lm |
| IP Védettség | IP54 |
| Min. Fényáram | 10 Lm |
| Lámpa Súlya Elemmel/Akkuval | 32 G |
| Lámpa Súlya Elem/Akku Nélkül | 32 G |
| CRI Index | 65 |
| Színhőmérséklet -ig | 8000 K |
| Fej Átmérő | 15 Mm |
| Lámpa Kompatibilitás | P4X |
| Ajánlott Felhasználási Kör | Professzionális |
| A Csomag Tartalma | 1 Garnitúra Elem,Zsebcsipesz |
| Ütésállóság | 2 M |
| Színhőmérséklet -tól | 6000 K |
| Rúd Átmérő | 15 Mm |