Mivardi Ágy Bedchair CamoCODE Flat6 (ÚJ)
| Cikkszám: | M-BCHCC6 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 61.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy extra könnyű és teljesen lapos bojlis ágy digital camouflage színben! A vastag matrac egy polár külső réteggel maximális kényelmet nyújt a vízparton. Az matrac keménysége állítható a középrészen kialakított heveder segítségével. A teleszkópos lábaknak köszönhetően bármely terepviszonyok között könnyedén beállítható. A Stealth pontyozó ágyak hat, illetve nyolc lábas verzióban érhetőek el.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 210x86cm |
| Szállítási méret | 87x80x30cm |
| Teherbírás | 140kg |
| Tömeg | 9.6kg |