Mivardi Ágy CamoCODE AIR8
| Cikkszám: | M-BCHCCA8 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 113.049,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 80x96x36 cm |
| Magasság | 38-50 cm |
| Tömeg | 13,2kg |
| Lábak száma | 8 |