Mivardi Alsó Ponyva Shelter Base Camp XL
| Cikkszám: | M-SHEBCXLHGS |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 21 db raktáron |
| Egységár: | 26.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Rendkívül tartós, vízálló és könnyen mosható padló a Mivardi Base Camp XL sátrakhoz.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 300 x 300 cm |
| Súly | 4kg |
| Szállítási méret | 46 x 46 cm |