Mivardi Asztal Tárolórésszel Professional - XL
| Cikkszám: | M-TBPRXLS |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 23.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy nagyméretű pontyozó asztal, aminek felületét felosztották, így kényelmes elhelyezkedést biztosít az egyes dobozoknak és aprócikkeknek. A lábak teleszkópos rendszerűek, amiket bayonet záras rendszerrel láttak el a nagyobb stabilitás érdekében. Az asztal legnagyobb magassága 30cm.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 50 x 35 x 2 cm |
| Magasság | 22 - 30 cm |
| Tömeg | 2.8 kg |
| Tároló mérete | 29 x 29 x 14 cm |
| Tartozék | hordtáska |