Mivardi Bojlis Ágy Professional Hex8
| Cikkszám: | M-BCHPROH8 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 46 db raktáron |
| Egységár: | 73.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Nagy, nyolclábú ágy teljesen új, egyedi kialakítással. Az újonnan tervezett kibővített matrac új, nagyobb vastagságú párnázással van felszerelve. Vonzó anatómiai formája egyesíti a Mivardi új formavilágának elemeit, a fontos részletekkel az általános ergonómia javítása érdekében.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hosszúság | 205 cm |
| Szélesség | 82 cm |
| Teherbírás | 150 kg |
| Megfelelő hord táska | M-TBBCHPRO8 |