Mivardi Bojlis Bot Atomium 360cm 2részes - 3.5lbs
| Cikkszám: | M-ROATO360SH2 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 27 db raktáron |
| Egységár: | 32.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 360cm |
| Dobósúly | 3.5lbs |
| Tagok száma | 2 |
| Szállítási hossz | 188cm |