Mivardi Bojlis Bot Atomium 360cm 3részes - 3.5lbs
| Cikkszám: | M-ROATO360SH3 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 21 db raktáron |
| Egységár: | 33.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 360cm |
| Dobósúly | 3.5lbs |
| Tagok száma | 3 |
| Szállítási hossz | 127cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Ninja X Stalker Carp 10ft (300cm) 2részes - 2lb
-31%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class Mini Method Feeder 9' (270cm) 1-30g 2 Részes
-12%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class Method Feeder 11' (330cm) 1-50g 2 Részes
-15%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class Distance Method Feeder 12' (360cm) 1-80g 2 Részes
-16%
Raktáron