Mivardi Bojlis Bot Atomium 390cm 2részes - 3.5lbs
| Cikkszám: | M-ROATO390SH2 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 13 db raktáron |
| Egységár: | 32.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 390cm |
| Dobósúly | 3.5lbs |
| Tagok száma | 2 |
| Szállítási hossz | 202cm |