Mivardi Bojlis Bot Atomium 390cm 3részes - 3.5lbs
| Cikkszám: | M-ROATO390SH3 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 17 db raktáron |
| Egységár: | 34.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 390cm |
| Dobósúly | 3.5lbs |
| Tagok száma | 3 |
| Szállítási hossz | 137cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Ninja X Stalker Carp 10ft (300cm) 2részes - 3lb
-17%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Rod TX-1B Carp Intensity 13ft (396cm) 2részes - 3,50+lb
-18%
Nincs raktáron