Mivardi Bojlis Bot G50 Carp MK2 360cm 2részes - 2,75lbs
| Cikkszám: | MIV-G502360M |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 3 db raktáron |
| Egységár: | 115.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 360cm |
| Tagok száma | 2 |
| Dobósúly | 2,75lbs |
| Szállítási hossz | 188cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Feeder Bot N'Zon Distance Special Method Feeder 330cm - 200g
-13%
Raktáron
Sonik Gravityxt S+M Hybrid Bot 13ft (390cm) 2részes - 4,5lb
-16%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot TX-5A Carp Intensity 13' (396cm) 3,5lb+lb 2 Részes
-32%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot N-Gauge Pro Distance Feeder 390cm 3 részes - 1-150g
-14%
Nincs raktáron