Mivardi Bojlis Bot G50 Carp MK2 390cm 2részes - 3,75lbs
| Cikkszám: | MIV-G502390SHX |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 121.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 390cm |
| Tagok száma | 2 |
| Dobósúly | 3,75lbs |
| Szállítási hossz | 202cm |
| Tömeg | 415g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Sonik Gravityxt S+M Hybrid Bot 13ft (390cm) 2részes - 4,5lb
-16%
Nincs raktáron
Daiwa Feeder Bot N'Zon Distance Special Method Feeder 330cm - 200g
-13%
Raktáron
Shimano Bojlis Bot TX-5A Carp Intensity 13' (396cm) 3,5lb+lb 2 Részes
-32%
Nincs raktáron
Daiwa Feeder Bot N'Zon Distance Special Feeder 420cm - 280g
-32%
Nincs raktáron