Mivardi Bolognai Bot Spherea 600cm - 10-40g
| Cikkszám: | MIV-SPHE600 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 16 db raktáron |
| Egységár: | 41.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 600cm |
| Dobósúly | 10-40g |
| Tömeg | 320g |
| Anyag | SHMC 60-50R |
| Szállítási hossz | 139cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Fox Bojlis Bot Horizon X3-S Rod Shrink Handle 10ft (300cm) - 3lb
-22%
Nincs raktáron