Mivardi Bomber Spod Bot 360cm 2részes - 5lbs
| Cikkszám: | MIV-BOMS360EH |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 8 db raktáron |
| Egységár: | 52.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 360cm |
| Dobósúly | 5.00lbs |
| Tagok száma | 2 |
| Szállítási hossz | 188cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Beastmaster Feeder DX 12' 365cm 90gr Feesder Bot (BMDXPR90FDR)
-10%
Nincs raktáron