Mivardi Bomber Spod Bot 390cm 2részes - 5lbs
| Cikkszám: | MIV-BOMS390XH |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 4 db raktáron |
| Egységár: | 57.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 390cm |
| Dobósúly | 5.00lbs |
| Tagok száma | 2 |
| Szállítási hossz | 201cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano TRIBAL TX-2 Intensity 12 3lbs 2 Részes Bojlis Bot Parafa Nyéllel (TX212300)
-15%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Tribal TX-2 Carp 12' (366cm) 3lb 2 Részes
-15%
Nincs raktáron
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Feeder (3,66m, 12'0") 2 részes - 90g
-10%
Nincs raktáron
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Feeder (3,96m, 13'0") 3 részes - 90g
-19%
Nincs raktáron