Mivardi Camo Ernyő Full Cover
| Cikkszám: | M-AUSC250FC |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 17 db raktáron |
| Egységár: | 43.349,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Camo PVC ernyők egyik legnépszerűbb modellje. A széles körben alkalmazható sátor palástja teljesen zártá teszi az ernyőt, így egy teljesen zárt, sátras ernyőként is tudjuk használni. A palást anyaga ultra könnyű, de 100% vízálló „gumírozott borítású”. A palást kettő darab ablakot és egy igény szerint levehető bejárati részt tartalmaz.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Átmérő | 250cm |
| Tömeg | 5,4kg |
| Szállítási hossz | 140cm |