Mivardi Camo Sátras Ernyő
| Cikkszám: | M-AUSC250C |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 30.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Camo PVC ernyők egyik legnépszerűbb modellje. A széles körben alkalmazható sátor palástja oldalról zárttá teszi az ernyőt, így sátras ernyőként is tudjuk használni. A palást anyaga ultra könnyű, de 100% vízálló „gumírozott borítású”.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Átmérő | 250cm |
| Tömeg | 5,4kg |
| Szállítási hossz | 140cm |