Mivardi CamoCODE Arm Fotel
| Cikkszám: | M-CHCCA |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 18 db raktáron |
| Egységár: | 61.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Masszív fotel a Mivardi-tól a megszokott minőségben.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Tömeg | 4,2kg |
| Szín | digital camoflage |
| Terhelhetőség | 130kg |
| Ülőfelület mérete | 54x48cm |
| Háttámla mérete | 54x59cm |