Mivardi Comfort Feeder Fotel
| Cikkszám: | M-CHCOMF |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 9 db raktáron |
| Egységár: | 50.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Mivardi 2017-es modellje a Comfort Feeder. A karfás fotel a népszerű Comfort Quattro koncepciójára épül. Az állítható kartámasz segítségével egyszerűen és gyorsan tudjuk állítani a háttámla dőlésszögét. A nagyméretű sártalpaknak és a külön állítható, teleszkópos lábaknak köszönhetően bármely terepviszonyok között felállítható a fotel. A vastag vízálló ülőfelület, valamint a váz teherbírása 140 kg. Mivel napjainkban a feeder technika folyamatos fejlődést mutat, így ez a fotel számos lehetőséget biztosít a különböző feeder bottartók, tálcák stb. rögzítésére.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Ülőfelület mérete | 56x50 cm |
| Háttaámla mérete | 53x70 cm |
| Súly | 5.8 kg |
| Színe | fekete |
| Teherbírása | 140 kg |