Mivardi Comfort Karfás Fotel
| Cikkszám: | M-CHCOM |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 40.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Mivardi Comfort horgászszék egy nagyon kényelmes, anatómiailag formált horgászfotel, kartámasszal és állítható háttámlával. Háttámlája és az ülőfelülete erősen párnázott, neoprén anyagból készült. Az első lábai teleszkóposan állíthatók, míg hátul úgynevezett lengő lábrendszert kapott. A Comfort fotel aluvázas szerkezetének köszönhetően rendkívül könnyű, de teherbírása 160kg.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Ülőfelület | 48 x 57 cm |
| Háttámla | 52 x 70 cm |
| Lábak | 39-50 cm |
| Teherbírás | 130 kg |