Mivardi Comfort Quattro Karfás Fotel
| Cikkszám: | M-CHCOMQ |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 104 db raktáron |
| Egységár: | 30.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Mivardi Comfort Quattro Chair egy formatervezett, nagy teherbírású karfás fotel. A prémium kategóriás horgászfotelt, vastagon párnázott, neoprén borítású ülőfelület és háttámla jellemzi. A háttámla a karfák felemelésével, fokozatonként dönthető. Egyenként állítható, nagy sártalpakkal szerelt lábainak köszönhetően akár egyenetlen terepen is kényelmesen használható. A fotel teherbírása 160 kg.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Üőfelület | 48 x 57 cm |
| Háttámla | 52 x 70 cm |
| Lábak | 39-50 cm |
| Teherbírás | 160 kg |