Mivardi Csalitartó Tálca
| Cikkszám: | M-SBAPAB2 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 24 db raktáron |
| Egységár: | 13.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A horgászszékre szerelhető Mivardi csali tartó tálca és tál egy praktikus kiegészítő.Bármilyen székre felrögzíthető, így mindig elérhető távolságban lesznek a csalijaink, aromáink és a kisebb kellékeink. A szetthez a tálcán kívül egy tál is tartozik, amiben etetőanyagot, de akár kézmosó vizet is tarthatunk. Valamennyi Mivardi horgászszékkel kompatibilis.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 51x36cm |
| Adapter | 25/36mm |
| Tálca mérete | 24x36cm |