Mivardi Ernyő Stabilizátor Szett Session Umbrella - XL
| Cikkszám: | M-AUSEUXLSK |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 29.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szett tartalma | 4 db teleszkópos becsavarozható viharoszlop |
| 4 db saroktávtartó rúd | |
| 1 db csap a rúd könnyű talajba fúrásához | |
| Hajtogatott teleszkópos rúd hossza | 115 cm |
| Felső rész hossza | 108 cm |
| Alsó rész hossza (csavaros heggyel) | 108 cm |
| Távtartó sarokrúd hossza | 32 cm |