Mivardi Feeder Bot Enigma 360cm 3+3részes - 30-90g
| Cikkszám: | MIV-ENF360H |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 4 db raktáron |
| Egységár: | 30.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy precíz kidolgozású medium feeder bot, amely kiváló ár-érték aránnyal rendelkezik. A vékony és gyors bottest anyaga ExHRC70, melynek köszönhetően a bot rendkívül könnyű. A bottest igazi akciója a fárasztás alkalmával mutatkozik meg. A nyél ergonomikus kialakításának köszönhetően kényelmes a dobás, valamint a fárasztás is. A bothoz három spicc tartozik.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 360cm |
| Tagok száma | 3+3 |
| Dobósúly | 30-90g |
| Szállítási hossz | 128cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Guru Feeder Bot A-Class Pellet Waggler Feeder 10' (300cm) 3-15g 2 Részes
-6%
Nincs raktáron
Guru Feeder Bot A-Class Pellet Waggler Feeder 11' (330cm) 3-15g 2 Részes
-6%
Raktáron