Mivardi Feeder Bot Magion Heavy 390cm 3+2részes - 40-100g
| Cikkszám: | MIV-MAF390H |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 4 db raktáron |
| Egységár: | 26.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Magion feederbotokat kiváló ár-érték arány jellemzi. Egy belépő szintű feeder bot, mely megtalálható minden közkedvelt hosszúságban és dobósúlyban. A strapabíró bottestnek köszönhetően a nagyobb méretű halak is biztonsággal megfoghatóak ezekkel a feeder botokkal. Kettő spicc tartozik a Magion feederekhez, melyek cseréjével könnyedén tudunk a halak kapókedvéhez alkalmazkodni.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 390cm |
| Tagok száma | 3+2 |
| Dobósúly | 40-100g |
| Szállítási hossz | 136cm |