Mivardi Feeder Master Fotel
| Cikkszám: | M-CHFMA |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 61.199,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Talán 2016 egyik legpraktikusabb találmánya a Mivardi Feeder Master szék. Konkrétan egy termékbe gyúrtak össze két remek horgászkiegészítőt. A Mivardi Feeder Master szék egy rendkívül kényelmes strapabíró fotel, amely egy könnyed mozdulattal talicskává varázsolható. E termék segítségével a horgászfelszerelésünk kényelmesen behordható a kiválasztó helyre legyen az bármilyen távol. A talicska illetve a fotel terhelhetősége is egyaránt 150 kg. A fotelhez különböző konzolok segítségével (nem tartozéka a szettnek) rögzíthetünk tálcát, kézmosót stb, így a legfontosabb kiegészítők, felszerelések mindig kéz alatt vannak.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Ülőfelület mérete | 55x53cm |
| Háttámla mérete | 63x53cm |
| Tömeg | 7,2kg |
| Teherbírás | 150kg |