Mivardi Félsátor Shelter Quick Set - XL
| Cikkszám: | M-SHEQUXL |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 86.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Könnyű, kompakt méretű sátor egyszerű és gyors összeállítással. Ebbe a sátorba egy darab ágy fér el kényelmesen, azonban marad elegendő hely a csomagok számára is. A sátor rudazata erős, de ugyanakkor flexibilis üvegszál, amely a sátor stabilitását biztosítja. Extrém időjárási körülmények között ajánlott a sátrat a hozzá tartozó zsinórokkal rögzíteni, így nagyban növekszik annak stabilitása. A sátorhoz tartozó táska biztosítja, hogy mindenhová kényelmesen magunkkal vigyük ezt a meghökkentő szállítási méretekkel rendelkező terméket.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 164x200x225 cm |
| Vízállóság | 5000mm |
| Szállítási méret | 127x22cm |
| Tömeg | 6,9 kg |