Mivardi Félsátor Shelter Quick Szett
| Cikkszám: | M-SHEQU |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 2 db raktáron |
| Egységár: | 48.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy multifunkcionális sátor, amely a minimális súlyának és szállítási méretének köszönhetően bárhol velünk lehet. Ideális a rövid horgászatokra, de akár plusz sátorként is használható, amiben a felszerelésünk tároljuk. Összeállítása csupán néhány másodpercet vesz igénybe. Miután rögzítettük a sátrat a hozzá tartozó leszúrókkal megbizonyosodhatunk annak rendkívüli stabilitásáról. Akár kettő fotel is kényelmese elfér benne köszönhetően a tágas belmagasságnak. A sátor oldalai süllyeszthetőek, így akár egy ágy is kényelmesen elfér benne. A tetszés szerint állítható front rész minden beállításnál tökéletesen zárttá teszi sátrunkat.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 135x210x145cm |
| Tömeg | 3,8kg |
| Vízállóság | 5000mm |
| Szállítási méret | 125x16cm |