Mivardi Fonott Zsinór Direct Contact (600m) - 0,18mm
| Cikkszám: | MIV-BLDCSB6018 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 36,65 Ft/m |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Valódi süllyedő pontyozó zsinór, amit kifejezetten a nagy távolságba történő pontyhorgászathoz fejlesztettek ki. A fonott zsinór előnyös tulajdonsága, hogy nem rendelkezik nyúlással, így közvetlen a kapcsolat a végszerelékkel. Az egyes szálakat úgy fonták össze, hogy azok maximálisan ellenállók legyenek a kopásnak és hosszú távon megtartsák a feltüntetett szakító értéket. Az 1.18 fajsúlly garantálja a tökéletes süllyedést, valamint a zsinór szine maximálisan beleolvad az ajzatba.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Kiszerelés | 600m |
| Méret | .018mm/25lbs |
| Szakítószilárdság | 11,4kg |
| Szín | zöld |