Mivardi Fonott zsinór Terminal D
| Cikkszám: | MIV-BLTDBG1514-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A fonott zsinórok új szériája a Terminal D-braid. A zsinór lágyságának és erejének köszönhetően kiválóan alkalmas dobóelőkének is. Két színben kerül forgalomba.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Kiszerelés | 15m |
| Szín | zöld |
| Méret | 0.14mm |
| Szakítószilárdság | 10,30kg |
| Méret | 0.26mm |
| Szakítószilárdság | 22,70kg |
HASONLÓ TERMÉKEK
NASH Armourlink 15LB, 25LB Silt 20M - süllyedő előkezsinór - 2 féle méretben
5.989 Ft
Nincs raktáron