Mivardi Fotel Professional Quattro
| Cikkszám: | M-CHPROQ |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 31 db raktáron |
| Egységár: | 44.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Quattro fotelcsalád prémium változata és legmagasabb modellje, amelyet több tízezer elégedett vásárló tart a piacon kapható legjobb fotelnek. A könnyű és rendkívül erős vázat robusztus karfák egészítik ki, amelyek nagy terhelés alatt sem csavarodnak el, és a háttámla pozicionálására is szolgálnak. Az automatikusan kihúzható lábak nagy, süllyedésgátló talpakkal vannak felszerelve. A fotel kulcsfontosságú eleme egy rendkívül kényelmes matrac, amely üreges, párnázott csövekből áll, kényelmes polár anyaggal borítva. Ezt egy nagyméretű, klasszikus típusú, vastag és puha béléssel ellátott párna egészíti ki.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Ülőfelület | 55 x 45 cm |
| Háttámla | 55 x 69 cm |
| Lábak | 37 - 55 cm |
| Teherbírás | 160 kg |
| Súly | 6 kg |
| Szállítási méret | 93 x 64 x 21 cm |