Mivardi Karfás Fotel CamoCODE Express
| Cikkszám: | M-CHCCEX |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 35 db raktáron |
| Egységár: | 30.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Kompakt méretű, de extrém stabilitással rendelkező fotel, négy teleszkópos lábban és karfával ellátva. A kis szállítási méretnek köszönhetően a rövid horgászatokhoz is ideális választás. A fotel hihetetlen erőtartalékokkal bír és a speciális formájú keretnek köszönhetően kivételes kényelmet biztosít. Kényelmünket tovább szolgálja, hogy a lábakat egy mozdulattal tudjuk a kívánt pozícióban rögzíteni. A nagyméretű sártalpak szintén jó szolgálataot tesznek az egyenetlen vízparton.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Teherbírás | 140kg |
| Ülőfelület | 48x48cm |
| Háttámla | 48x56cm |
| Magasság | 30-41cm |