Mivardi M-Boat Compact 180AWB Gumicsónak
| Kívánságlistára teszem | |
|
Az M-BOAT felfújható csónakok új generációja, sok tervezéssel és kivitelezéssel. A jelentősen megnövelt szélesség és a módosított forma maximalizálja a belső teret. Ezt segíti a test hátsó végeinek új kialakítása is, amely lehetővé teszi az evezők lehető legközelebb történő elhelyezését a test hátsó végéhez, miközben funkciójuk megmarad a csónak haladási irányának fenntartása érdekében. A megfelelő kialakítás nagyobb sebességet, könnyebb vezérlést és alacsonyabb energiafogyasztást jelent, ha elektromos motorral hajózunk. Az erősített anyag növeli a tartósságot és a szúrásállóságot. A dupla felső rétegű felfújható padló rendkívül tartós, zöld színe tökéletesen illeszkedik a hajó színéhez. A fekete evezők és egyéb kiegészítők támogatják a hajók általános kialakítását. |
|
| Elérhetőség: | Nincs raktáron |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
Leírás
Az M-BOAT felfújható csónakok új generációja, sok tervezéssel és kivitelezéssel. A jelentősen megnövelt szélesség és a módosított forma maximalizálja a belső teret. Ezt segíti a test hátsó végeinek új kialakítása is, amely lehetővé teszi az evezők lehető legközelebb történő elhelyezését a test hátsó végéhez, miközben funkciójuk megmarad a csónak haladási irányának fenntartása érdekében. A megfelelő kialakítás nagyobb sebességet, könnyebb vezérlést és alacsonyabb energiafogyasztást jelent, ha elektromos motorral hajózunk. Az erősített anyag növeli a tartósságot és a szúrásállóságot. A dupla felső rétegű felfújható padló rendkívül tartós, zöld színe tökéletesen illeszkedik a hajó színéhez. A fekete evezők és egyéb kiegészítők támogatják a hajók általános kialakítását.
Vélemények
Paraméterek
| Méret | 180x135cm |
| Tömeg | 32kg |
| Padló | AIR Matrac |
| Terhelhetőség | max 230kg |
| Kamrák száma | 3 |