Mivardi Match Bot Entrix Method 360cm 4+2részes - 40-90g
| Cikkszám: | MIV-EM36090 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 32.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Entrix Method botok egy teljesen új fejlesztésünk. Ahogy a neve is sugallja a nehézágyúk közé tartozik. Az extra nagy gyűrűsornak köszönhetően, valamint a bot karaktere által a nagyméretű kosarakat egyszerűen repíti a távoli etetésekre. Ezek a feederek a nagyhalas feeder horgászok kifinomult elvárásainak is megfelelnek. A bot sokoldalúságát mi sem bizonyítja jobban, mint egy toldó, melynek használatával horgászbotunkat egyszerűen és gyorsan alakíthatjuk a horgászatunk jellegéhez. A toldó kivételével egy igazi kemény, akár csónakos feederbotot kapunk, amivel egyszerűbb a halak fárasztása. Az Entrix Method feeder botokhoz három feederspicc tartozik, melyeknek spiccgyűrűi 8mm átmérővel rendelkeznek.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 360cm |
| Tagok száma | 4+2 |
| Dobósúly | 40-90g |
| Szállítási hossz | 105cm |