Mivardi Merevtokos Botzsák TMX Xtra
| Cikkszám: | M-TMXRHXS |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 17 db raktáron |
| Egységár: | 26.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | A:141 cm |
| B | 24 cm |
| C | 59 cm |
| D | 58 cm |
| E | 15 cm |
| Kamrák száma | 1 |