Mivardi Merevtokos Botzsák TMX Xtra Safe Multi
| Cikkszám: | M-TMXRHM |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 30 db raktáron |
| Egységár: | 30.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | A:61 x 16 x 3.5 cm |
| B | 18 x 21 x 3.5 cm |
| C | 18 x 21 x 3.5 cm |
| Kamrák száma | 1 |