Mivardi Merítőháló Hardcore XLF
| Cikkszám: | M-LNHCXLF |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 23.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A rendkívül népszerű Hardcore merítőháló luxusváltozata. Ez a modell egy mélyebb hálóval és egy lebegő gallérral ellátott fejjel rendelkezik Különösen alkalmas pontyok vízi növényzet közé történő partraszállására, ahol gyakran szükséges a halat a növényekkel együtt kikanalazni. A megerősített gumírozott háló rendkívül tartós, gyorsan szárad és nem tartja meg a szagokat. Kifejezetten halbarát és ellenáll a mechanikai sérüléseknek, amikor a vízinövényeket súrolja. A megerősített kétrészes rúd állítható hosszúságot tesz lehetővé megbízható zárszerkezettel.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súlya | 1,1 kg |
| Hossza | 2,5 m |
| Mérete | 80 x 70 x 70 cm |