Mivardi Merítőnyél Premium Twin Net Handle 2részes - 180cm
| Cikkszám: | MIV-LNHPRET |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 10.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Premium Twin kétrészes merítőnyelek anyaga kompozit, ennek köszönhetően ára rendkívül kedvező. A kétrészes konstrukciónak köszönhetően szállítása egyszerű.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Tömeg | 290g |
| Hossz | 180cm |
| Tagok száma | 2 |
| Anyag | Exhmc Carbon |
| Szállítási hossz | 98cm |