Mivardi Method Feeder Bot Bomber 360cm SH 3+3részes - 60-120g
| Cikkszám: | MIV-BM360120 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 31 db raktáron |
| Egységár: | 36.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Bomber Method feeder botok kiválóan alkalmasak a nagy távolságba történő feeder horgászatra. A távdobásoknak megfelelően ezeket a botokat extra nagy gyűrűsorral látták el. A nagyméretű és extra nehézre gyúrt kosarakat is biztonságosan dobhatjuk, köszönhetően az erősített bottestnek. A halak fárasztásakor viszont megmarad a feederbotok által nyújtott fárasztási élmény.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 360cm |
| Tagok száma | 3+3 |
| Dobósúly | 60-120g |
| Szállítási hossz | 125cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Black Widow XT Carp 13ft (390m) 2részes - 3,5lbs
-34%
Nincs raktáron