Mivardi Method Feeder Bot Bomber 360cm SSH 3+3részes - 70-150g
| Cikkszám: | MIV-BM360150 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 18 db raktáron |
| Egységár: | 38.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Bomber Method feeder botok kiválóan alkalmasak a nagy távolságba történő feeder horgászatra. A távdobásoknak megfelelően ezeket a botokat extra nagy gyűrűsorral látták el. A nagyméretű és extra nehézre gyúrt kosarakat is biztonságosan dobhatjuk, köszönhetően az erősített bottestnek. A halak fárasztásakor viszont megmarad a feederbotok által nyújtott fárasztási élmény.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 360cm |
| Tagok száma | 3+3 |
| Dobósúly | 70-150g |
| Szállítási hossz | 125cm |